Jesteśmy z wami już 12 lat


Axalone France, powstał w maju 2002 roku. Naszym zamysłem było ułatwienie małym i średnim przedsiębiorstwom korzystania z eMarketingu. Od ponad 12 lat oferujemy przedsiębiorcom nasze doswiadczenie z zakresu tworzenia, zarządzania i wysyłki kampanii marketingowych: e-mail, sms, fax.

Funkcjonalność platformy Express-.‐Mailing zawdzięczamy 12 kompetentnym osobom, pracujących w trzech zespołach: marketingowym, handlowym i technicznym.

TWÓRCY
Carol BOVE

Johan KEIL

Konsultanci w Polsce
Justyna RATYŃSKA

Karolina NALEWCZYŃSKA

Dział sprzedaży Francja
Stephan DEBEAUSSE

Jean-Pierre ROMAIN

Mięczynarodowy Dział Marketingu
Myriam SAMY


Dział finansowy
Johann KEIL

Nicolas POIRVILLE

Zespół R&D
Carol BOVE

Romain LAURENT

Renaud BEYER

Thierry ADOUANE

Françoise OLIVIERI"Skuteczność, Prostota i Umiarkowanie"

Celem Express-Mailing jest dotarcie do jak największej liczby przedsiębiorców z sektora MŚP. Udostępniając im nasze rozwiązania techniczne pragniemy ułatwić im niskobudżetowe działania z zakresu marketingu bezpośredniego, które w praktyce mają przełożyć się na ich sukces. Dokładamy starań, aby opracowywane i komercjalizowane przez nas tzw. platformy techniczne, stały się łatwe i skuteczne niczym oprogramowanie biurowe.

Trzeźwo oceniamy nasze możliwości. Znamy nasze ograniczenia, jesteśmy stosunkowo małą firmą, jednak nasze procedury, wiedza i umiejętności pozwalają wyróżnić się spośród konkurencji. Nasza polityka to pewny i zrównoważony rozwój. Relacje z naszymi klientami budujemy w oparciu o zaufanie. Dzięki takiemu nastawieniu pozyskujemy stałych klientów, którzy polecają usługi Express-Mailingu innym.
Jesteśmy w Polsce dla was!

Od dwóch lat współpracują z nami konsultanki, które pozostają do waszej dyspozycji. Udzielą wam odpowiedzi na wasze pytania i udzielą wsparcia.

W 10 minut w trakcie rozmowy telefonicznej udzielą szybkiego instruktażu jak uzywać narzędzi mailingowych Express‐Mailing.

ReferencjeZespół Express‐Mailing bogaty w doświadczenie zdobyte dzięki współpracy z przeszło 5500 Klientami służy Wam wsparciem

Referencje dostępne wkrótce.

Zaufali nam


Masz pytanie? Napisz!
tel: +48 666 074 154

pn-pon w godz:9:00-17:00

mail: kontakt@express-mailing.pl